Atrakcje


Sprawdźcie jakie atrakcje czekają na was w Ustroniu!

dla rodzin z dziećmi

W Ustroniu Morskim Wasze pociechy na pewno nie będą się nudzić! Znajdziecie dla nich moc atrakcji!

Fani Dzikiego Zachodu z pewnością chętnie zatańczą country z kowbojami, spróbują swoich sił na rodeo czy będą świadkami pościgu szeryfa za bandytami! Miłośnikom Tarzana i szaleństwa na wysokościach pośród nadmorskich lasów polecamy Park Linowy Gibon.Nieustraszeni mogą spróbować zgubić się w największym na świecie labiryncie grabowym w pobliskiej Dobrzycy, a potem odpocząć, przechadzając się po czerwonych mostkach ogrodów japońskich, wdychając zapachy Prowansji czy przenosząc się do serca Barcelony w ogrodzie Gaudiego. A w razie niepogody, czeka na Was kryty basen, kino 7d i kręgielnia!

dla aktywnych

Ustronie Morskie to idealne miejsce dla żądnych przygód i aktywności fizycznej. Czyste nadmorskie powietrze zachęci Was do spędzania czasu na zewnątrz.

Wybierzcie się ze znajomymi na paintball lub rozegrajcie turniej tenisa. Przejedźcie się jedną z piękniejszych ścieżek rowerowych, poprowadzonej wzdłuż linii brzegowej lub sprawdźcie, jak to jest galopować konno na plaży.

A miłośnikom przygód bardziej ekstremalnych polecamy loty widokowe samolotem lub na paralotnii i przejażdżkę na quadach!

Dla chcących poznać historię i kulturę

Pomorze Zachodnie pełne jest ciekawostek sprzed wieków!

Specjalnie wytyczonym błękitnym szlakiem turystycznym dotrą Państwo do najstarszego dębu w Polsce – Bolesław liczy sobie 800 lat! Po drodze warto zobaczyć Kościół filialny w Rusowie, pochodzący z XIV w, po którym oprowadzi Was gospodarz z pobliskiego gospodarstwa. Odwiedzając Rusowo, warto wstąpić do parku podworskiego, niegdyś olśniewającego swoim blaskiem, a w czasie wojny rozszabrowanego przez Rosjan.

Pobyt w Ustroniu Morskim

Pokoje jolanta

  • Górna 10G, Wiejska 38, 78-111 Ustronie Morskie
  • supinska.j@gmail.com
  • 602 245 020